Tekinco Group

بهترین راه مهاجرت به ترکیه

راه های زیادی برای مهاجرت به ترکیه وجود دارد که با توجه به شرایط و میزان سرمایه ای که دارید؛ می توانید بهترین راه مهاجرت به ترکیه را انتخاب نمایید.

بیشتر بخوانید

جدیدترین مقالات

بهترین مناطق استانبول برای زندگی

اگر قصد زندگی در شهر استانبول را دارید، آشنایی با بهترین مناطق استانبول برای زندگی در روند مهاجرت شما تاثیر زیادی دارد. زیرا شهر استانبول به گونه ای طراحی شده است که مناطق قوی و ضعیف این شهر در هم تنیده شده و قابل تفکیک نیست.

حداقل قیمت خانه در ترکیه برای اخذ اقامت

اگر جزء کسانی هستید که قصد دریافت اقامت ترکیه با خرید ملک را دارید، قطعا اولین پرسشی که در ذهنتان مطرح می شود این است که حداقل قیمت خانه در ترکیه برای اخذ اقامت چقدر است؟

مهاجرت به ترکیه با خرید ملک

راه های زیادی برای مهاجرت به ترکیه وجود دارد اما یکی از امن ترین و بهترین شیوه ها، خرید ملک می باشد که می تواند برای شما اقامت این کشور و حتی پاسپورت ترکیه را به همراه داشته باشد.

هزینه های خرید ملک در ترکیه

اگر تصمیم به خرید ملک در ترکیه داشته باشید، اهمیت زیادی دارد که در خصوص هزینه های خرید خانه در ترکیه از پیش دانسته و آمادگی لازم برای طی کردن مراحل مربوط به خرید خانه یا آپارتمان در شهرهای مختلف ترکیه را به دست بیاورید.

اقامت ترکیه با اجاره خانه

یکی از متداول ترین روش ها برای مهاجرت به ترکیه، دریافت اقامت ترکیه با اجاره خانه می‌باشد. در این شیوه شما با اجاره یک ساله ملک، می توانید اجازه سکونت و اقامت دریافت نمایید. اما از این شیوه به عنوان پر ریسک ترین روش مهاجرت به ترکیه می توان یاد کرد.

آیا دو بار استفاده از یک ملک برای تابعیت ممکن است؟

در تلاش برای جلوگیری از “خرید مجدد” توسط خریدار خارجی، مقامات رسمی ترکیه اعلام کردند که طبق دستورالعمل های جدید، یک ملک دیگر نمی تواند برای دریافت تابعیت و اقامت ترکیه دوباره استفاده شود.

به موضوعات دیگری علاقه مندید؟

تکینکوگروپ، مطالب دیگری نیز برای شما آماده کرده است!

وبلاگ تجارت

اگر با ترکیه مراودات تجاری دارید، مطالب سودمند این بلاگ را از دست ندهید!

وبلاگ تابعیت

اخذ تابعیت ترکیه، پیچیده و زمانبر است. با تکینکوگروپ همراه باشید تا در این باره بیشتر بدانید!

برای مشاهده تمامی دسته ها اینجا کلیک کنید​

با ما در تماس باشید