Tekinco Group

حداقل قیمت خانه در ترکیه برای اخذ اقامت

حداقل قیمت خانه در ترکیه برای اخذ اقامت

اگر جزء کسانی هستید که قصد دریافت اقامت ترکیه با خرید ملک را دارید، قطعا اولین پرسشی که در ذهنتان مطرح می شود این است که حداقل قیمت خانه در ترکیه برای اخذ اقامت چقدر است؟

خرید ملک یکی از بهترین و امن ترین راه ها برای دریافت اقامت کشور ترکیه است که می تواند برای شما علاوه بر سود دهی مالی، موجب آسایش و راحتی در زندگی تان نیز شود. از ویژگی های حائز اهمیت خرید ملک در ترکیه این است که شما با هر میزان بودجه ای می توانید اقدام به خرید خانه و دریافت اقامت نمایید که در ادامه به نحوه خرید و شرایط آن می پردازیم.

خرید خانه در ترکیه و گرفتن اقامت

همانطور که اشاره کردیم یکی از مطمئن ترین راه ها برای دریافت اقامت ترکیه ، خرید ملک است. اما برای این منظور باید طبق اصول و قوانینی حرکت نمایید تا دچار مشکل نشده و بتوانید اقامت خود را دریافت کنید. اما قبل از انکه شرایط دریافت اقامت را با شما در میان بگذاریم ابتدا می خواهیم به شما پیشنهادی بهتر برای زندگی در کشور ترکیه را مطرح نماییم.

دریافت شهروندی ترکیه با خرید ملک

دریافت شهروندی ترکیه با خرید ملک

اگر از نظر مالی مشکلی ندارید به شما پیشنهاد می دهیم تا ملکی را خریداری نمایید که بتوانید به واسطه آن پاسپورت و شهروندی ترکیه را دریافت کنید. اینگونه شما مانند یک شهروند ترک شناخته شده و از تمام حقوقی که سایر افراد ترک بهره مند هستند نیز می توانید استفاده نمایید.

برای این منظور کافیست تا ارزش ملک خریداری شده شما بالای 250 هزار دلار باشد. سپس می توانید برای دریافت پاسپورت ترکیه اقدام نمایید.

دریافت اقامت ترکیه با خرید ملک

اما اگر میزان سرمایه شما کمتر از 250 هزار دلار بود، نگران نباشید. زیرا دولت ترکیه برای افرادی که کمتر از 250 هزار دلار، سرمایه گذاری در ترکیه انجام دهند نیز شرایط عالی را در نظر گرفته است.

شما می توانید با حداقل قیمت خانه در ترکیه برای اخد اقامت این کشور اقدام نمایید و به صورت سالانه یا حتی 2 سال یکبار آن را تمدید کنید.

حداقل قیمت خانه در ترکیه

حداقل قیمت خانه در ترکیه

برای حداقل قیمت خانه در ترکیه برای اخذ اقامت نمی توان قیمت مشخصی را بیان کرد. زیرا با توجه به شهر و نوع ملکی که در نظر دارید، این قیمت می تواند متفاوت باشد. ولی اگر به صورت حدودی بخواهیم رقمی را مطرح کنیم؛ باید حدلاقل سرمایه شما برای خرید ملک در ترکیه ، 700 میلیون تومان باشد. البته نکته مهمی که در موضوع خرید خانه در کشور ترکیه باید دقت کنید این است که ملکی با حداقل قیمت نمی تواند برای زندگی و سرمایه گذاری مناسب باشد. زیرا علاوه بر آنکه در زمان فروش ممکن است دچار مشکل شده و سخت به فروش برسد؛ موجب رشد سرمایه شما هم نمی شود. و بهتر است با کمی افزایش سرمایه خانه ای مطلوب تر را خریداری نمایید.

بهترین شهر برای خرید ملک در ترکیه

برای انتخاب شهر باید ویژگی های زیادی را مد نظر داشته باشید. اگر به دنبال شهری برای استراحت هستید؛ شهرهای آنتالیا و ازمیر می تواند برای شما مناسب باشد. اما اگر علاقه مند به زندگی شلوغ و پر رفت و آمد هستید؛ استانبول بهترین گزینه است. اگر فردی هستید که کارهای اداری زیادی دارید و در عین حال تمایل تان به شهرهای آرام است؛ آنکارا می تواند برای شما مناسب باشد. اگر دوست دارید در شهری زندگی کنید که بیشتر افراد ایرانی باشند، شهر دنیزلی می تواند نیاز شما را تامین نماید. اما در نهایت موضوعی که تعیین کننده اصلی برای خرید ملک در شهر های ترکیه است؛ سرمایه و بودجه مالی است که اگر بودجه مالی شما کم است، بهترین گزینه خرید ملک در شهرهای کوچک ترکیه می باشد.

بهترین شهر برای خرید ملک در ترکیه

قیمت خانه در استانبول

ترکیه دارای شهرهای زیادی است که می تواند گزینه مناسبی برای زندگی کردن باشد. اما اگر به شهری مانند تهران علاقه دارید؛ می توانید در استانبول نیز زندگی جذابی را تجربه نمایید. زیرا استانبول 7 برابر تهران بوده و بسیار گسترده و وسیع است. همچنین به دلیل گستردگی که دارد دارای موقعیت های شغلی زیادی بوده که می تواند به شما در ساختن زندگی راحت کمک نماید.

اما در مقابل نیز قیمت ها و مخارج زندگی در شهر استانبول نسبت به سایر شهرهای ترکیه بالا است که خرید ملک در استانبول نیز از این قاعده مستثنی نبوده و نسبت به سایر شهرها قیمت بیشتری دارد.

اما حداقل قیمت خانه در استانبول برای اخذ اقامت را می توان 500 هزار لیر اعلام کرد اما این رقم را برای خرید ملک به شما پیشنهاد نمی دهیم و بهتر است خانه ای با قیمت بالاتر و امکانات بهتر خریداری نمایید.

سخن آخر

در این مقاله به حداقل قیمت خانه در ترکیه برای اخذ اقامت پرداختیم تا بتوانید با آگاهی از شرایط موجود در ترکیه مهاجرتی مطلوب را تجربه نمایید. اما اگر قصد خرید ملک در ترکیه را دارید؛ می توانید با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان بهره مند شده و با توجه به شرایط تان بهترین گزینه را برای مهاجرت به کشور ترکیه به شما پیشنهاد دهیم.

همچنین اگر قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، تحصیل و یا سایر راه های مهاجرت به ترکیه دارید نیز می توانید ازمشاوره رایگان ما استفاده نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *