Tekinco Group

اخذ پاسپورت ترکیه با خرید ملک

پاسپورت ترکیه با خرید ملک

اخذ پاسپورت ترکیه با خرید ملک یکی از امن ترین شیوه ها برای مهاجرت به کشور ترکیه است. در این روش شما می توانید با خرید ملکی بالای 250 هزار دلار شهروندی و پاسپورت معتبر کشور ترکیه را دریافت نمایید. برای چگونگی و اجرای صحیح مراحل دریافت پاسپورت ترکیه با ما همراه باشید.

اقامت ترکیه از طریق کار

مراحل خرید ملک در ترکیه

بعد از آنکه شما ملکی بالای 250 هزار دلار را خریداری کردید؛ باید به اداره تاپو که برای ثبت املاک کشور ترکیه است مراجعه نمایید و تقاضای دریافت شهروندی ترکیه را کنید. سپس ماموران اداره تاپو اقدام به بررسی مدارک و قیمت ملک خریداری شده می کنند. بعد از بررسی آنها و تایید ملک مورد نظر، شما به دفتر مهاجرت ترکیه مراجعه می کنید و درخواست اقامت این کشور را می نمایید. بعد از دریافت اقامت به اداره شهروندی رفته و ادامه کار دریافت پاسپورت خود را آن جا پیگیری می نمایید.

مراحل خرید ملک در ترکیه

گرفتن پاسپورت ترکیه چند روز طول می کشد

طبق توافق نامه رضا شاه و آتاتوک، ایرانیان می توانند بدون ویزا به مدت 89 روز در کشور ترکیه اقامت داشته باشند. اما اگر قصد مهاجرت به این کشور را دارید؛ بهتر است از ابتدای ورود خود به خاک ترکیه، پروسه دریافت اقامت ترکیه را آغاز نمایید تا قبل از تمام شدن بازه مجاز 89 روزه، کیملیک خود را دریافت نمایید.

اگر می خواهید اقامت ترکیه با خرید ملک داشته باشید؛ دقت کنید که روند دریافت پروسه اخذ پاسپورت و شهروندی ترکیه حدود 3 ماه طول می کشد.

مزایای خرید ملک در ترکیه

دریافت اقامت ترکیه با خرید ملک مزایای زیادی را برای شما به همراه دارد. به عنوان مثال زمانی که شما بتوانید شهروندی این کشور را دریافت نمایید برای مهاجرت به کشور ثالث مسیر راحت تری را می توانید طی کنید. علاوه بر آن، می توانید با داشتن پاسپورت ترکیه، بدون ویزا به سایر کشورها نیز سفر نمایید.

همچنین با دریافت اقامت ترکیه می توانید از مدارسی با سطح آموزشی بالا بهره مند شوید.

مدارک لازم برای دریافت شهروندی ترکیه

برای آنکه بتوانید وارد پروسه دریافت شهروندی کشور ترکیه شوید باید مدارک زیر آماده نمایید.

  • عدم سو پیشینه
  • ترجمه پاسپورت
  • ترحمه شناسنامه
  • سند ملک
  • بیمه نامه

بهترین شهر ترکیه برای خرید ملک

برای انتخاب شهر محل سکونت باید شرایط و ویژگی های زیادی را مورد بررسی قرار دهید اما به صورت کلی بعد از بررسی بودجه تان باید به ویژگی های اخلاقی و خلق و خوی خود توجه کنید. به عنوان مثال، اگر به دنبال شهری آرام برای زندگی هستید؛ ازمیر انتخاب مناسبی برای شما است. اما اگر شهری پرتکاپو و شلوغ را می پسندید؛ استانبول می تواند این نیاز شما را رفع نماید. اگر می خواهید در بخش اداری فعالیت نمایید آنکارا شهری اداری به شمار می رود. اگر بودجه کمی دارید، می توانید به شهر های کوچکتر فکر کنید. اگر هدف شما از خرید ملک در ترکیه ریلکسیشن است ،پس انتالیا برای شما بهتر می باشد.

باید تمامی جوانب را برای پاسپورت ترکیه با خرید ملک را بسنجید و بهترین شهر را که با ویژگی های شما سازگاری بیشتری دارد را انتخاب نمایید.

بهترین شهر ترکیه برای خرید ملک

نکات مهم برای دریافت پاسپورت با خرید ملک در ترکیه

قبل از خرید ملک برای دریافت شهروندی ترکیه نکات زیر را در نظر داشته باشید.

  1. دقت کنید که خانه انتخابی شما حتما بالای 250 هزار دلار ارزش داشته باشد. هموطنان زیادی با اطمینان به برخی از شرکت ها، خانه ای را برای دریافت پاسپورت خریداری کرده و مبلغ بالای 250 هزار دلار را نیز پرداخت کرده اند اما بعد از بررسی دولت ترکیه متوجه شدند که ارزش این خانه کمتر از مبلغ 250 هزار دلار می باشد و پاسپورت ترکیه به انها تعلق نگرفته است. پس حتما به شرکتی که برای خرید ملک به ان مراجعه می کنید و خانه ای که قصد خرید دارید؛ دقت کرده و تحقیقات لازمه را انجام دهید.
  2. هزینه ملک را به صورت نقدی پرداخت کنید.
  3. برای دریافت پاسپورت ترکیه با خرید ملک دقت کنید که ملک انتخابی شما باید تا 3 دست قبل از شما توسط فرد خارجی خریداری نشده باشد.
  4. اگر ملکی را به منظور دریافت شهروندی خریداری می کنید دقت کنید که تا 3 سال حق فروش خانه را ندارید.
  5. خانه انتخابی شما نباید در بخش نظامی و یا امنیتی کشور ترکیه باشد.

سخن اخر

در این مقاله به نکات مهمی درباره پاسپورت ترکیه با خرید ملک پرداختیم تا بتوانید با آگاهی بیشتری اقدام به دریافت پاسپورت این کشور نمایید. اگر قصد خرید ملک دارید؛ می توایند با مراحعه صفحه https://tekincogroup.com/city/%d8%aa%d8%b1%da%a9%db%8c%d9%87/ موارد پیشنهادی خرید خانه در ترکیه را مشاهده نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *