Tekinco Group

سرمایه گذاری در ترکیه

با سرمایه گذاری در ترکیه، ضمن آن که شرایط اخذ شهروندی و تابعیت را به دست خواهید آورد، از مزایای دیگری نیز برخوردار خواهید شد.

یکی از روش های بسیار ساده و سریع برای دریافت شهروندی ترکیه، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در ترکیه است. به این ترتیب با توجه به مبلغی که برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف اقتصادی این کشور در دوره های متفاوت اعلام می شود، می توان نسبت به دریافت اقامت موقت و سپس دائم، اقدام کرد. در نظر داشته باشید که هر سال ممکن است مبالغ مختلفی برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف اقتصادی و شهرهای گوناگون این کشور اعلام شود و لزوما شما نمی توانید با تکیه بر مبالغی که به طور مثال در سال 2019 میلادی اعلام شده است؛ برای سرمایه گذاری در ترکیه در سال 2022 برنامه ریزی داشته باشید.

از این ها گذشته، مبلغ لازم برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف، متفاوت بوده و ممکن است از زمینه ای به زمینه دیگر، اتفاقا اختلاف فاحشی داشته باشد. از این جهت لازم است که پیش از تصمیم گیری قطعی و برنامه ریزی برای این مورد، از مشاوره سرمایه گذاری در ترکیه بهره مند شوید.

روش های سرمایه‌گذاری در ترکیه

  • سرمایه گذاری در ترکیه با خرید ملک
  • سرمایه گذاری در ترکیه با سپرده بانکی
  • سرمایه گذاری با خرید اوراق قرضه
  • سرمایه گذاری در بورس ترکیه
  • سرمایه گذاری با کارآفرینی
  • واردات و صادرات
  • خریداری برند سود ده

1-سرمایه گذاری در ترکیه با خرید ملک

یکی از متداولترین روش های سرمایه گذاری، خریدملک در ترکیه می باشد، که با توجه به نوع و ارزش ملک خریداری شده‌، مزایای متفاوتی را به همراه دارد.
با خرید ملک در کشور ترکیه، علاوه بر سرمایه گذاری در بخش املاک که همگی پرسود بودن آن را می دانیم، قادر به اخذ اقامت موقت ترکیه نیز می باشیم، به عنوان مثال شما ملکی با ارزش۸۰۰ هزار لیر در کشور ترکیه(در هر شهری) خریداری می نمایید و هر سال اقامت خود را به واسطه آن ملک تمدید می نمایید، توجه داشته باشید که با اخذ و تمدید اقامت از این نوع(یعنی به واسطه سند ملکی) پس از۵الی۸ سال می توانید پاسپورت ترکیه را نیز برای خود و خانواده تان دریافت نمایید.
چنانچه مبلغ سرمایه گذاری شما در بخش املاک حداقل۲۵۰ هزار دلار باشد، بلافاصله پس از خرید، می توانید اقدام به درخواست شهروندی ترکیه کنید و در بازه زمانی۳الی۴ ماه پاسپورت ترکیه را دریافت خواهد کرد، که یکی از مهم ترین مزایای سرمایه گذاری در کشور ترکیه نیز می توان به همین مورد اشاره داشت، زیرا که هم این مبلغ را در بخش املاک سرمایه گذاری کرده اید و هرساله علاوه بر ارزش افزوده آن، می توانید از طریق اجاره دادن آن ملک به درآمدزایی ماهانه نیز برسید، علاوه بر آن برای خود و خانواده‌تان تابعیت این کشور را نیز در مدت زمانی کوتاه دریافت خواهید کرد.

سرمایه گذاری در ترکیه


البته توجه داشته باشید این روش سرمایه گذاری ممکن است با خطراتی نیز همراه باشد و افراد زیادی در کمین سواستفاده از سرمایه‌گذاران ناآگاه به قوانین کشور ترکیه هستند، بنابراین ما در تکینکوگروپ به شما سرمایه گذاران عزیز توصیه میکنیم قبل از هر اقدامی با مشاوران متخصص آن زمینه مشورت نمایید، بدین منظور می توانید با کارشناسان ما درواتسپ با شماره تماس۰۰۹۰۵۵۲۵۲۰۵۰۰۵ در تماس باشید.
لازم به توضیح است که قوانین و مزایای فوق، برای خرید ملک در هر نقطه ای از کشور ترکیه، برقرار نیست و به طور مثال با خرید ملک در نقاط روستایی، چنین مزایای فراهم نخواهد شد. به این ترتیب لازم است که حتما در طی این مراحل دقت و توجه کافی را داشته باشید.

نکته: لازم به ذکر است که پس از خرید ملک برای سرمایه گذاری در ترکیه و اخذ پاسپورت ترکیه، اجازه فروش آن ملک را به مدت حداقل 3 سال را ندارید.

2-سرمایه گذاری در ترکیه با سپرده بانکی

این یکی از روش های سرمایه گذاری بسیار متداول در تمام جهان است و افرادی که سرمایه قابل توجهی در اختیار دارند، به این ترتیب می توانند ضمن به دست آوردن سود ماهیانه، نسبت به دریافت حق اقامت ترکیه وهمچنین دریافت پاسپورت ترکیه نیز اقدام کنند. برای برخورداری از مزایای این روش، لازم است که حداقل به اندازه 500 هزار دلار سرمایه گذاری در یکی از بانک های کشور ترکیه داشته باشید. البته در این خصوص نیز یک دوره سه ساله در نظر گرفته شده است و فرد نباید تا سه سال پس از زمان سپرده گذاری، نسبت به برداشت اصل مبلغ خود، اقدامی انجام دهد. با باز کردن حساب سپرده در یکی از بانک های کشور ترکیه، امکان اقدام برای دریافت اقامت وجود خواهد داشت. پس از آن که فرد متقاضی فرم درخواست خود را به همراه مستندات افتتاح حساب سپرده گذاری در کشور ترکیه را در اختیار داشت، می تواند با ضریب موفقیت بالا، برای اخذ اقامت و شهروندی ترکیه مراحل بعدی را طی کند.

3-سرمایه گذاری با خرید اوراق قرضه

از زمانی که اقتصاد ترکیه دچار چالش شده و مشکلات زیادی را متحمل گشت، فروش اوراق قرضه و سهام از سوی دولت ترکیه و ارائه اقامت و تابعیت ترکیه در ازای آن، رونق پیدا کرد. برای استفاده از این مدل، لازم است که حداقل 500 هزار دلار در اختیار داشته باشید و از آن برای سرمایه گذاری با خرید اوراق قرضه دولتی یا سهام در کشور ترکیه استفاده کنید. در صورتی که شما سهام یا اوراق قرضه را برای حداقل مدت 3 سال در اختیار نگه دارید، امکان دریافت اقامت و شهروندی ترکیه وجود خواهد داشت. لازم به توضیح است که طی مدت این 3 سال، اوراق قرضه یا سهام افراد تحت نظر وزارت صنایع و فن آوری کشور ترکیه خواهد بود.

4-سرمایه گذاری در بورس ترکیه

برای سرمایه گذاری در بورس کشور ترکیه نیز لازم است که حداقل به اندازه 500 هزار دلار، سهام خریداری کنید. در صورت حفظ این سهم ها برای مدت حداقل 3 سال، شرایط اخذ اقامت را نیز پیدا خواهید کرد. لازم به ذکر است که بورس ترکیه طی چند سال گذشته، به ویژه در فاصله سال های 2007 میلادی تا 2017 میلادی، جهش های قابل توجهی را تجربه کرده است.

5-سرمایه گذاری با کارآفرینی

افرادی که در حوزه کارآفرینی سرمایه گذاری کرده و با سرمایه گذاری خود، اشتغال ایجاد کنند، به شرایط دریافت شهروندی ترکیه بسیار نزدیک خواهند بود. به ویژه آن عده ای که بتوانند با کارآفرینی خود، برای حداقل 50 شهروند ترکیه، ایجاد اشتغال کنند. در ضمن لازم به ذکر است که این افراد در کشور ترکیه، از حق بیمه خدمات اجتماعی رایگان دولت ترکیه برخوردار خواهند بود.

6-واردات و صادرات

در صورتی که بتوانید با اعداد بزرگ سرمایه به کشور ترکیه وارد شده و در حوزه صادرات و واردات فعال شوید، هم به سودآوری قابل توجهی دست یافته و هم با کارآفرینی در این کشور، از امتیازات دیگری نیز برخوردار خواهید شد.

7-خریداری برند سود ده

با مقداری تحقیق و دریافت مشاوره از شرکت های سرمایه گذاری در کشور ترکیه، می توانید در خصوص برندهای سود ده مختلف در این کشور اطلاعات لازم را کسب کرده و با داشتن سرمایه مناسب، نسبت به خرید یکی از برندهای سود ده یا اخذ نمایندگی آن ها اقدام کنید. به این شرکت در صورتی که برند مزبور در کشور ترکیه به ثبت رسیده باشد، امکان اخذ پاسپورت ترکیه از این طریق و روش سرمایه گذاری وجود خواهد داشت.

مزایای سرمایه گذاری در ترکیه

اخذ اقامت کشور ترکیه

یکی از مهم ترین مزایای سرمایه گذاری در کشور ترکیه، توانایی اخذ اقامت موقت و حتی دائم این کشور می باشد. همانطور که میدانیم با داشتن پاسپورت ایران، در کمتر کشورهایی می توانین به راحتی اقامت دریافت نماییم، اما با سرمایه گذاری درکشور ترکیه به راحتی می توانیم برای خو.د و خانواده‌مان اقدام به دریافت اقامت این کشور نماییم.

اخذ پاسپورت ترکیه

سرمایه گذاری موفق در کشور ترکیه، یکی از مطمئن ترین و زودبازده ترین روش ها برای دریافت پاسپورت این کشور است. این سرمایه گذاری می تواند به اشکال مختلف و مطابق با سلیقه‌ی شما صورت پذیرد، و علاوه بر دریافت شهروندی ترکیه و مزایای آن، می توانید سودآوری حاصل از آن را نیز انتظار داشته باشید. چنانچه مبلغ سرمایه گذاری شما در کشور ترکیه حداقل۲۵۰ هزار دلار باشد، می توانید در بازه زمانی ۴الی۵ ماه، پاسپورت این کشور رابرای خود و خانواد‌ه¬تان دریافت نمایید، که با در دست داشتن پاسپورت کشور ترکیه امکان سفر بدون اخذ ویزا به بیش از۷۰ کشور مختلف دنیا را خواهید داشت.

تحصیل رایگان در بهترین دانشگاه های ترکیه

در صورتی که به عنوان یک سرمایه گذار در ترکیه شناخته شده باشید، امکان تحصیل در برترین دانشگاه های این کشور برایتان فراهم خواهد بود. (این تحصیل با هزینه پایین صورت گرفته و با شرایط دریافت ویزای تحصیلی تفاوت هایی دارد که در مطالب بعدی به آن ها خواهیم پرداخت.)

بهره مندی از خدمات درمانی رایگان

به این شکل فرد سرمایه گذار و اعضای درجه یک خانواده وی، از حق درمان رایگان در کشور ترکیه برخوردار خواهند بود.

ارتباط تجاری با اروپا

با توجه به موقعیت جغرافیایی خاص کشور ترکیه که آن را به پلی میان دو قاره آسیا و اروپا تبدیل ساخته است، امکان برقراری ارتباط تجاری با اروپا، به مراتب ساده تر خواهد بود.

امکان افتتاح حساب

چنانچه با هر حالتی اقدام به سرمایه گذاری در کشور ترکیه نمایید، می توانید در بانک های این کشور اقدام به افتتاح حساب بانکی و ارزی نمایید و در سراسر دنیا قادر به انجام تبادلات مالی خواهید بود.

بهترین سرمایه گذاری در ترکیه

با توجه به شرایط و اهداف افراد مختلف در سرمایه گذاری، یک پیشنهاد ثابت به عنوان بهترین پیشنهاد سرمایه گذاری به همه نمیتوان داشت، اما با توجه به تجربه و شواهد، خرید خانه در ترکیه را می توان به عنوان یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری برشمرد، چرا که در این حالت هم می توان به واسطه اجاره دادن ملک ماهانه درآمد ثابت دلاری و ارزی داشت، هم اینکه هر ساله ارزش افزاده ای به ارزش ملک اضافه می شود، همچنین همانطور که همه می دانیم یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در هر منطقه از دنیا و نه تنها کشور ترکیه، سرمایه گذاری در ملک می باشد، چنانچه قصد انجام سرمایه گذاری در بخش املاک در این کشور را داشته باشید با ما در واتسپ با شماره۰۰۹۰۵۵۲۵۲۰۵۰۰۵ در تماس باشیدو یا ما رادر صفحه اینستاگرام به آدرسtekincogroup دنبال کنید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از انواع خانه و قیمت املاک در ترکیه، پروژه های تکینکوگروپ را در زیر بررسی نمایید.

فرم درخواست مشاوره

بله، ایرانیان نیز با داشتن سرمایه لازم و انتخاب روش سرمایه گذاری مناسب، می توانند نسبت به سرمایه گذاری در کشور ترکیه اقدام کنند.

به عقیده کارشناسان این حوزه، در حال حاضر خرید ملک در ترکیه بهترین و ساده ترین روش سرمایه گذاری است. اما در نظر داشته باشید که ممکن است طی چند سال آینده بهترین روش در این گروه، تغییر کرده و با توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی این کشور، یکی دیگر از الگوهای سرمایه گذاری، برتر شناخته شود.

شما می توانید با وارد کردن سرمایه لازم، در بورس کشور ترکیه سرمایه گذاری کنید، اما لازم به ذکر است که این فرمول از سرمایه گذاری اقامت دائم را به همراه ندارد.

این به الگوی سرمایه گذاری شما بستگی خواهد داشت و یک عدد قطعی برای تمام روش های فوق نیست.

با توجه به روش سرمایه گذاری، شرایط اقتصادی ترکیه و به طور کلی شرایط اقتصادی جهانی و همین طور هوش تجاری شما، میزان سودآوری مشخص خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرمایه گذاری در ترکیه

با سرمایه گذاری در ترکیه، ضمن آن که شرایط اخذ شهروندی و تابعیت را به دست خواهید آورد، از مزایای دیگری نیز برخوردار خواهید شد.

یکی از روش های بسیار ساده و سریع برای دریافت شهروندی ترکیه، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در ترکیه است. به این ترتیب با توجه به مبلغی که برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف اقتصادی این کشور در دوره های متفاوت اعلام می شود، می توان نسبت به دریافت اقامت موقت و سپس دائم، اقدام کرد. در نظر داشته باشید که هر سال ممکن است مبالغ مختلفی برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف اقتصادی و شهرهای گوناگون این کشور اعلام شود و لزوما شما نمی توانید با تکیه بر مبالغی که به طور مثال در سال 2019 میلادی اعلام شده است؛ برای سرمایه گذاری در ترکیه در سال 2021 برنامه ریزی داشته باشید.

از این ها گذشته، مبلغ لازم برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف، متفاوت بوده و ممکن است از زمینه ای به زمینه دیگر، اتفاقا اختلاف فاحشی داشته باشد. از این جهت لازم است که پیش از تصمیم گیری قطعی و برنامه ریزی برای این مورد، از مشاوره سرمایه گذاری در ترکیه بهره مند شوید.

سرمایه گذاری در ترکیه

روش های سرمایه گذاری در ترکیه

از جمله روش های سرمایه گذاری در کشور ترکیه، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. سرمایه گذاری در ترکیه با خرید ملک

این یکی از پرطرفدارترین روش های سرمایه گذاری در کشور ترکیه به حساب می آید که با خرید ملکی با ارزش حداقل 250 هزار دلار، میسر خواهد بود. به این شکل فرد متقاضی می تواند به راحتی با خرید یک ملک یا چند ملک به صورت همزمان با این نرخ و بیشتر از آن، نسبت به سرمایه گذاری در این کشور و دریافت اقامت دائم، اقدام کند. لازم به یادآوری است که با خرید ملک در ترکیه، می توانید به راحتی اقامت این کشور را دریافت کرده و در ضمن محل سکونت شخصی برای گذراندن زندگی داشته باشید. مراحل خرید ملک در ترکیه نیز با توجه به شرکت های حامی مهاجران بسیار نسبت به گذشته آسان شده و شما می توانید از گروه های تخصصی در این زمینه کمک گرفته و بهترین تجربه خرید ملک در کشور ترکیه را رقم بزنید.

لازم به توضیح است که قوانین و مزایای فوق، برای خرید ملک در هر نقطه ای از کشور ترکیه، برقرار نیست و به طور مثال با خرید ملک در نقاط روستایی، چنین مزایای فراهم نخواهد شد. به این ترتیب لازم است که حتما در طی این مراحل دقت و توجه کافی را داشته باشید.

نکته: لازم به ذکر است که پس از خرید ملک برای سرمایه گذاری در ترکیه و اخذ اقامت، اجازه فروش آن برای حداقل 3 سال را ندارید.

2. سرمایه گذاری در ترکیه با سپرده بانکی

این یکی از روش های سرمایه گذاری بسیار متداول در تمام جهان است و افرادی که سرمایه قابل توجهی در اختیار دارند، به این ترتیب می توانند ضمن به دست آوردن سود ماهیانه، نسبت به دریافت حق اقامت ترکیه نیز اقدام کنند. برای برخورداری از مزایای این روش، لازم است که حداقل به اندازه 500 هزار دلار سرمایه گذاری در یکی از بانک های کشور ترکیه داشته باشید. البته در این خصوص نیز یک دوره سه ساله در نظر گرفته شده است و فرد نباید تا سه سال پس از زمان سپرده گذاری، نسبت به برداشت اصل مبلغ خود، اقدامی انجام دهد. با باز کردن حساب سپرده در یکی از بانک های کشور ترکیه، امکان اقدام برای دریافت اقامت وجود خواهد داشت. پس از آن که فرد متقاضی فرم درخواست خود را به همراه مستندات افتتاح حساب سپرده گذاری در کشور ترکیه را در اختیار داشت، می تواند با ضریب موفقیت بالا، برای اخذ اقامت ترکیه مراحل بعدی را طی کند.

3. سرمایه گذاری با خرید اوراق قرضه

از زمانی که اقتصاد ترکیه دچار چالش شده و مشکلات زیادی را متحمل گشت، فروش اوراق قرضه و سهام از سوی دولت ترکیه و ارائه اقامت در ازای آن، رونق پیدا کرد. برای استفاده از این مدل، لازم است که حداقل 500 هزار دلار در اختیار داشته باشید و از آن برای سرمایه گذاری با خرید اوراق قرضه دولتی یا سهام در کشور ترکیه استفاده کنید. در صورتی که شما سهام یا اوراق قرضه را برای حداقل مدت 3 سال در اختیار نگه دارید، امکان دریافت اقامت وجود خواهد داشت. لازم به توضیح است که طی مدت این 3 سال، اوراق قرضه یا سهام افراد تحت نظر وزارت صنایع و فن آوری کشور ترکیه خواهد بود.

روش های سرمایه گذاری در کشور ترکیه

4. سرمایه گذاری در بورس ترکیه

برای سرمایه گذاری در بورس کشور ترکیه نیز لازم است که حداقل به اندازه 500 هزار دلار، سهام خریداری کنید. در صورت حفظ این سهم ها برای مدت حداقل 3 سال، شرایط اخذ اقامت را نیز پیدا خواهید کرد. لازم به ذکر است که بورس ترکیه طی چند سال گذشته، به ویژه در فاصله سال های 2007 میلادی تا 2017 میلادی، جهش های قابل توجهی را تجربه کرده است.

5. سرمایه گذاری با کارآفرینی

افرادی که در حوزه کارآفرینی سرمایه گذاری کرده و با سرمایه گذاری خود، اشتغال ایجاد کنند، به شرایط دریافت اقامت بسیار نزدیک خواهند بود. به ویژه آن عده ای که بتوانند با کارآفرینی خود، برای حداقل 50 شهروند ترکیه، ایجاد اشتغال کنند. در ضمن لازم به ذکر است که این عده کارآفرین در کشور ترکیه، از حق بیمه خدمات اجتماعی رایگان دولت ترکیه برخوردار خواهند بود.

واردات و صادرات

در صورتی که بتوانید با اعداد بزرگ سرمایه به کشور ترکیه وارد شده و در حوزه صادرات و واردات فعال شوید، هم به سودآوری قابل توجهی دست یافته و هم با کارآفرینی در این کشور، از امتیازات دیگری نیز برخوردار خواهید شد.

6. خریداری برند سود ده

با مقداری تحقیق و دریافت مشاوره از شرکت های سرمایه گذاری در کشور ترکیه، می توانید در خصوص برندهای سود ده مختلف در این کشور اطلاعات لازم را کسب کرده و با داشتن سرمایه مناسب، نسبت به خرید یکی از برندهای سود ده یا اخذ نمایندگی آن ها اقدام کنید. به این شرکت در صورتی که برند مزبور در کشور ترکیه به ثبت رسیده باشد، امکان اخذ اقامت از این طریق و روش سرمایه گذاری وجود خواهد داشت.

7. توریست دریایی

با توجه به مسیرهای آبی فوق العاده ای که در کشور ترکیه وجود دارد، توریست دریایی در این کشور رونق زیادی داشته و با سرمایه گذاری در این حوزه به درآمد قابل توجهی دست می یابید. سالیانه توریست های زیادی به کشور ترکیه سفر می کنند و تفریحات دریایی نیز بخش قابل توجهی از صنعت توریسم این کشور را به خود اختصاص داده است.

مزایای سرمایه گذاری در ترکیه

از جمله مزایای سرمایه گذاری در ترکیه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اخذ اقامت و پاسپورت ترکیه

سرمایه گذاری موفق در کشور ترکیه، یکی از مطمئن ترین و زودبازده ترین روش ها برای دریافت پاسپورت این کشور است. پس از آن که برنامه سرمایه گذاری با اطمینان و موفقیت به پایان رسید، شما می توانید ظرف مدت چیزی در حدود 6 ماه، نسبت به اخذ پاسپورت ترکیه اقدام کنید و این یک فرصت عالی برای شما خواهد بود تا از تمام حقوق شهروندی ترکیه بهره مند شوید. لازم به یادآوری است که با داشتن پاسپورت ترکیه، امکان سفر به بیش از 70 کشور دنیا، بدون نیاز به ویزا را خواهید داشت.

تحصیل رایگان در بهترین دانشگاه های ترکیه

در صورتی که به عنوان یک سرمایه گذار در ترکیه شناخته شده باشید، امکان تحصیل در برترین دانشگاه های این کشور برایتان فراهم خواهد بود.  (این تحصیل با هزینه پایین صورت گرفته و با شرایط دریافت ویزای تحصیلی تفاوت هایی دارد که در مطالب بعدی به آن ها خواهیم پرداخت.)

بهره مندی از خدمات درمانی رایگان

به این شکل فرد سرمایه گذار و اعضای درجه یک خانواده وی، از حق درمان رایگان در کشور ترکیه برخوردار خواهند بود.

ارتباط تجاری با اروپا

با توجه به موقعیت جغرافیایی خاص کشور ترکیه که آن را به پلی میان دو قاره آسیا و اروپا تبدیل ساخته است، امکان برقراری  ارتباط تجاری با اروپا، به مراتب ساده تر خواهد بود.

سوالات متداول

آیا امکان سرمایه گذاری در ترکیه برای ایرانیان فراهم است؟

بله، ایرانیان نیز با داشتن سرمایه لازم و انتخاب روش سرمایه گذاری مناسب، می توانند نسبت به سرمایه گذاری در کشور ترکیه اقدام کنند.

بهترین روش سرمایه گذاری در کشور ترکیه چیست؟

به عقیده کارشناسان این حوزه، در حال حاضر خرید ملک در ترکیه بهترین و ساده ترین روش سرمایه گذاری است. اما در نظر داشته باشید که ممکن است طی چند سال آینده بهترین روش در این گروه، تغییر کرده و با توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی این کشور، یکی دیگر از الگوهای سرمایه گذاری، برتر شناخته شود.

سرمایه گذاری در بورس ترکیه چطور است؟

شما می توانید با وارد کردن سرمایه لازم، در بورس کشور ترکیه سرمایه گذاری کنید، اما لازم به ذکر است که این فرمول از سرمایه گذاری اقامت دائم را به همراه ندارد.

حداقل سرمایه لازم برای سرمایه گذاری در ترکیه چقدر است؟

این به الگوی سرمایه گذاری شما بستگی خواهد داشت و یک عدد قطعی برای تمام روش های فوق نیست.

با سرمایه گذاری در ترکیه، چقدر سودآوری خواهیم داشت؟

با توجه به روش سرمایه گذاری، شرایط اقتصادی ترکیه و به طور کلی شرایط اقتصادی جهانی و همین طور هوش تجاری شما، میزان سودآوری مشخص خواهد شد.