Tekinco Group

اخذ پاسپورت دومینیکا

کشور دومینیکا

دومینیکا کشوری جزیره‌ای در دریای کارائیب است. نام رسمی آن کشور همسود (مشترک‌المنافع) دومینیکا و پایتخت آن روسو است. واحد پول آن دلار کارائیب شرقی نام دارد. دومینیکا از جزایر بادپناه و بخشی از منطقه آنتیل کوچک است و به خاطر طبیعت دست‌نخورده‌ای که دارد جزیره طبیعت کارائیب نامیده شده‌است. مساحت دومینیکا ۷۵۰ کیلومتر مربع و جمعیت این کشور٫نفر ۷(در سال ۲۰۱۱) است. زبان رسمی این کشور انگلیسی است و زبان‌های کریول دومینیکایی و فرانسوی نیز به عنوان زبان‌های گفتاری استفاده دارند.

سرمایه گذاری در کشور دومینیکا

 • سرمایه گذاری در این کشور آرام و مهمان نواز از باسابقه ترین و معتمدترین برنامه های اخذ تابعیت محسوب شده و قابلیت انتقال به نسل های بعدی در خانواده را دارد.
 • این کشور به بهشت مالیاتی معروف است و از افرادی که مقیم این کشور نیستند مالیات اخذ نشده و درآمدهایی که از خارج کسب شده اند، سود حاصل از سرمایه، هدایا، ثروت، ارث و بسیاری موارد دیگر از شمول مالیات خارج اند.

اخذ پاسپورت دومینیکا

ارزش پاسپورت دومینیکا

پاسپورت کشور دومینیکا رتبه ۳۱ را در بین ۱۹۹ کشور در اختیار دارد ودارندگان این پاسپورت می توانند بدون نیاز به اخذ ویزا، به بیش از۱۴۰ کشور دنیا سفر کنند، از جمله انگلستان، سوییس، سنگاپور، هنگ کنگ، کره، کشورهای حوزه شینگن و بسیاری دیگر.

راه های اخذ پاسپورت دومینیکا

 • کمک بلاعوض به دولت دومینیکا(Donation)

صندوق تنوع اقتصادی دولت دومینیکا(EDF) یک برنامه در جهت اخذ پاسپورت دومینیکا با کمک مالی به دولت است که از طرح های اقتصادی-اجتماعی با هدف پیشبرد توسعه ملی حمایت می کند. متقاضیان اخذ پاسپورت این کشور می توانند برای بدست آوردن تابعیت دومینیکا، با کمک بلاعوض و یا مشارکت در کمک مالی به این صندوق اقدام کنند، لازم به ذکر است که مبلغ اهدایی به این صندوق غیرقابل برگشت است.

 • سرمایه گذاری در املاک و مستغلات یا پروژه های تایید شده(Investment)

متقاضیان در این روش باید در یکی از پروژه های عمرانی مورد تایید دولت که عمدتا پروژه ساخت هتل می باشد از طریق خرید سهام سرمایه گذاری نماید، در این صورت میتوانند از شهروندی خانوادگی دومینیکا و کسب پاسپورت آن بهره مند شوند، لازم به ذکر است که این سهام به مدت ۳ سال پس از تاریخ اعطای تابعیت دومینیکا، قابل واگذاری و فروش نمی باشد.

مبلغ مورد نیاز جهت سرمایه گذاری

 1. متقاض مجرا:  سرمایه گذاری100,000دلار امریکا
 2. متقاض خانوادگی نوع۱ (متقاضی + همسر): سرمایه گذاری 175,000دلار آمریکا
 3. متقاض خانوادگی نوع ۲(متقاضی + همسر+دوفرزند زیر۱۸ سال): سرمایه گذاری 200,000دلار آمریکا
 4. متقاض خانوادگی نوع ۲(متقاضی + همسر+سه فرزند زیر۱۸ سال): سرمایه گذاری 350,000دلار آمریکا
توجه: برای هر فرد بیشتر 25,000دلار به این مبلغ اضافه می گردد.

مزایای پاسپورت دومینیکا

 • امکان اقدام برای کسب تابعیت همسر به طور همزمان، فرزندان وابسته کمتر از سن 31 سال و والدین بالاتر از 55 سال (والدینی که از لحاظ مالی کاملا به متقاضی اصلی وابسته هستند) در صورتیکه فقط سن یکی از آنها 55 سال به بالا باشد هر دو واجد شرایط تقاضا هستند.
 • ارائه طیف وسیعی از مکان های گوناگون برای زندگی و کار در جامعه و بازار مشترک کارائیب کاریکوم از آنجایی که دومینیکا یکی از جزایر کاریکوم محسوب می شود.
 • تابعیت از طریق گواهی شهروندی (Certificate of Naturalization) اعطا می شود. پاسپورت دومینیکا برای بزرگسالان تا ده سال و برای کودکان زیر 16سال، تا پنج سال معتبر بوده است که به سهولت و بدون نیاز به سرمایه گذاری مجدد قابل تمدید است.
 • کشور دومینیکا چند تابعیتی را مورد احترام قرار داده و به رسمیت می شناسد و سرمایه گذاران می توانند از دیگر تابعیتهای خود بهره ببرند.
 • کسب تابعیت فرزند تازه متولد شده از طریق درخواست براساس نسب، حتی در صورتی که همسر وی شهروند دومینیکا نباشد.

 

سرمایه گذار اصلی باید بیش از 18 سال سن داشته باشد.

فرد متقاضی باید فاقد هرگونه سوء سابقه کیفری باشد.

منبع اصلی درآمد متقاضیان باید شکل اصیل و حقیقی باشد.

متقاضی باید از راه های مورد تایید سرمایه گذاری مستقیم برای کسب تابعیت به نفع دولت دومینیکا سرمایه گذاری نماید.

شرایط اخذ پاسپورت دومینیکا

The Perfect Hotel in Mykonos

If you are looking for a perfect holiday experience with memories to cherish you are at the right place. Let’s plan a reasonable stay for you.
Surrounded by scenic beauty and attractive tourist attractions we make it convenient for you to visit all the beautiful places with our inhouse guide. We can also help you arrange transport facilities for an easier commute to nearby places.

Experience the Life of Mykonos City

We will help you experience Mykonos life in its true sense. From living among the residents to eating authentic delicacies you are sure to walk home with memories and wonderful moments.

Amenities & Facilities

If you are looking for a relaxing, refreshing and rejuvenating experience altogether, we offer all of that under one roof.

An Infinite-edge Pool

Experience the joy of swimming in our infinity-edge pool that gives you a nice picturesque view.

An Iconic Spa

Set forth on an exquisite wellness journey to refresh, re-energize and rejuvenate at our iconic spa.

In-house Restaurants

We have three in-house restaurants offering different cuisines that you can choose from.

Our Inside Pictures

Take a look at some pretty pictures captured in and around our premises.

What Our Guests Say

We take pride in serving our guests with the best experience. Read what they say.

4.5/5
"Proin nulla mauris et volutpat adipiscing suspendisse vehicula blandit sagittis orci etiam morbi elit etiam semper eu lacus pretium hac nisl leo amet ullamcorper."
Emily Hunt
4.5/5
"Proin nulla mauris et volutpat adipiscing suspendisse vehicula blandit sagittis orci etiam morbi elit etiam semper eu lacus pretium hac nisl leo amet ullamcorper."
Julie Robinson
4.5/5
"Proin nulla mauris et volutpat adipiscing suspendisse vehicula blandit sagittis orci etiam morbi elit etiam semper eu lacus pretium hac nisl leo amet ullamcorper."
Morgan Jonathan
4.5/5
"Proin nulla mauris et volutpat adipiscing suspendisse vehicula blandit sagittis orci etiam morbi elit etiam semper eu lacus pretium hac nisl leo amet ullamcorper."
James Brook

Plan an Unforgettable Experience in Mykonos Today!

We can help you fit your stay and experience within your allotted budget.

Book Your Stay Now