دلایل خرید خانه در ترکیه

 قیمت خانه

قیمت ملک در ترکیه پایین است ، به خصوص در مقایسه با اروپا ، بنابراین آپارتمان های لوکس یا ویلا زیبا دارای قیمت مناسبی هستند. بسیاری از املاک جدید دارای بالاترین کیفیت در دکوراسیون ، مانند کف مرمر و حمام های کاشی کاری شده و زیبا هستند.

اقلیم

آب و هوای خوب یکی از دلایلی است که بسیاری از مردم تصمیم می گیرند در ترکیه خانه بخرند. اگر به دنبال سرمایه گذاری سودآور ، مکانی آرام برای زندگی هستید ، ترکیه گزینه مناسبی برای شماست.

هزینه زندگی

خیلی چیزها در ترکیه بطور قابل توجهی ارزان تر از سایر کشورها می باشد. برق و گاز ، مالیات ، غذا و نوشیدنی، مواد غذایی روزمره و حمل و نقل هزینه کمتری نسبت به سایر کشورها دارند.

دسترسی آسان

ترکیه دارای شبکه حمل و نقلی ارزان و سریع به بیشتر نقاط می باشد. با خرید خانه در ترکیه می توانید از یک شبکه حمل و نقل ارزان ، قابل اعتماد و کارآمد استفاده نمایید.

تابعیت

مهمترین مزیت برای خارجی ها و سرمایه گذاران که قصد خرید ملک در ترکیه را دارند  اینست که می توانند با خرید ملک اقامت و تابعیت ترکیه را از دولت ترکیه دریافت نمایند. کلیه خارجیانی که دارای دارایی غیرمنقول در ترکیه هستند واجد شرایط درخواست اقامت ترکیه می باشند.

معماری مدرن

معماری ترکی ، به ویژه در جریان اولین جنبش معماری ملی ، تحت تأثیر معماری عثمانی قرار گرفت. ترکیه دارای مساجد و اماکن دیدنی و قدیمی و جذاب بسیاری از زمان رنسانس می باشند که همگان را به خود جذب می کند.

غذای ترکی

یکی از امتیازات مهم صاحب خانه بودن در ترکیه ، غذای خوشمزه و سالم است. نان ها و شیرینی های خوشمزه آن در همه جا شناخته شده است. .

دیدگاهتان را بنویسید

لیست ها را مقایسه کنید

مقایسه کنید